Srpen

OD

Ahoj moji milý čtenáři,

vracím se k vám po trošku delší odmlce než jsem původně plánovala, ale bohužel čas už nevrátím. Rozhodla jsem se tento článek věnovat měsíci srpnu. Srpen už je úspěšně za námi. Hurá! Vím, že školou povinné to asi nepotěšilo, ale nás rodiče rozhodně. Už totiž bylo na čase. Opravdu!

Konečně budu mít trochu času pro sebe, zní to sebestředně? Zní, ale v tuto chvilku mi to nějak nevadí. Můj syn se mě nebude tisíckrát ptát kam jdu, kdy přijdu, nebo jestli někam vůbec jdu. A proč se fotím, a proč sedím u toho počítače, a když se potřebuji soustředit, tak přijde vždy s úplně nepodstatnou otázkou, jako např. “Kde je táta?” – když, on sedí o patro níž u sebe v pracovně, atd. Však to jistě znáte.

Když zhodnotím srpen byl tak trochu hektický, dělo se toho hodně – práce, odložené testy ve škole. Ale zbyl i čas na pár výletů – Vídeň, Koněpruské jeskyně, Karlštejn.

Vídeň se nám moc nevydařila, nebylo zrovna hezké počaší, ale i tak jsme se krásně prošli – Schönbrunn, Kohlmarkt, Stephansdom, atd.

Když pojedete směrem na Karlštejn tak doporučuji navštívit Koněpruské jeskyně, jsou opravdu nádherné, prohlídka trvá cca 1 hodinu, my jsme do nich šli úplnou náhodou, protože jsme museli čekat na naše prohlídky na Karlštejně a nechtěli jsme sedět na nádvoří.

Karlštejn, kdo by o něm nic nevěděl, že? Ještě letos, kdy slavíme 700 let od narození Karla IV. My jsme měli naplánované 2 okruhy, 1. byl ten základní okruh, kde Vás provedou po soukromých a reprezentačních prostorech císaře Karla IV, a 2. okruh ten je pojmenován exkluzivní. Zde Vás provedou po posvátných prostorech hradu včetně Kaple sv. Kříže – musím řici, že jsem nic krásnějšího zatím neviděla. Jedinou nevýhodou je, že se na tomto 2. okruhu bohužel nesmí fotit. Ikdyž nám se pár fotek na tajno podařilo, ale bohužel nejsou nic moc. Na základní okruh se dostanete bez problémů, v českém jazyce začíná každých 20 minut, na exkluzivní už je to trochu problém. Proto Vám doporučuji, zarezervovat si vstupenky předem, je tam omezený počet míst (16) na jednu prohlídku. Poslední okruh tedy 3., jsme bohužel nestihli. Tak snad příště. Jinak okruhy se neprotínají, na každém z nich vidíte jiné věci.

Vyzkoušela jsem si paddleboarding na Lipně a popravdě jsem se do něj úplně zamilovala. V Olympijském parku Rio Lipno jsem nebyla – z pracovních důvodů jsem to už nemohla ani vidět, a nemám ráda takové akce, kdy na všechno čekáte hodiny a hodiny. Možná jsem v tomhle OUT nebo stará, nevím.

Přimotala jsem se i k jednomu focení pro internetový magazín. Záměrně píši přimotala, protože nejsem modelka, ani se za ni nepovažuji. Nepřijdu si ani krásná, tak akorát normální, ale přece nenechám známého ve štychu. Svoje pocity z celého focení jsem se rozhodla napsat do dalšího článku – protože to ve mně zanechalo dost otázek.

Stihli jsme také natočit a sestříhat videa pro Bohemia Hockey, můžete se na ně podívat. Když budete koukat pozorně, jsem tam také.
(Bohužel to druhé video nejde pustit na mobilu, kvůli autorským právům.)

To by bylo ze srpna asi vše … zaří je tu, na mne čeká hodně výzev, které jsem si dala. Ne jen pracovních, ale také osobních. Budu Vás o nich podrobně informovat. A co vy? Dáváte si během roku také nějaké? Nebo to děláte jen 1.1.?

Vaše…

podpis KeeKee

No Comments Yet.

A co si o tom myslíte Vy?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *