Kosmetika Manuka Doctor

OD

Když jsem zjistila, že mi dochází můj krém na obličej. Začala jsem přemýšlet jakému tentokrát dám šanci. Přečetla jsem spoustu recenzí na všechny možné a nemožné krémy, pořád jsem nevěděla jaký. Hledala jsem nějaký, který opravdu hodně hydratuje, vzhledem k tomu, že spoustu času trávím po zimních stadionech, dostává pleť pořádně zabrat.

Krémů jsem doposud vyzkoušela opravdu dost, od levných až po velmi drahé. Pořád to ale nebyla ta správná volba. Velmi často se mi stávalo, že i pod make-upem bylo vidět, jak je pleť suchá a dělají se „šupinky“.

Seděla jsem večer u televize a prohlížela co nového na Instagramu. Najednou na mě vyskočil příspěvek od Kourtney Kardashian, kde chválí jakýsi olejíček.

Nedalo mi to, a začala jsem pátrat co přesně je to zač. Objevila jsem značku Manuka Doctor.

Instagram Kourtney Kardashian

Představení Manuka Doctor

Manuka Doctor Bee Venom

Manuka Doctor je přírodní kosmetika z manukového medu z Nového Zélandu, většina přípravků Manuka Doctor i obsahuje čištěný včelí jed. Včelí jed totiž působí na pleť jako „přírodní botox“, další jeho skvělé vlastnosti jsou, že redukuje viditelnost jizev, napomáhá tvorbě kolagenu, podporuje proces hojení při akné, má protizánětlivý účinek, pomáhá při eliminaci a prevenci vzniku akné.

Firma Manuka Doctor uvedla jako první na trh PBV™ (Pure Bee Venom) čili čištěný včelí jed. Výzkumem čištěného včelího jedu se prokázalo, že tato silná kombinace enzymů, peptidů a aminokyselin funguje na všech úrovních pokožky a podporuje přirozeně se vyskytující buněčnou regeneraci, zvyšuje tvorbu kolagenu, zabraňuje poškození sluncem a urychluje obnovu poškozených kožních buněk.

Manuka Doctor Replenishing Facial Oil

Manuka Doctor Replenishing Facial Oil

První věc, kterou jsem si objednala byl tento olejíček. Byl vyhlášen v roce 2014 jako vítěz BEAUTY INSIDERS‘ CHOISE ve Velké Británii.
Manuka Doctor Replenishing Facial Oil obsahuje 17 různých olejů např. arganový, avokádový, šípkový a samozřejmě olej z Manuky. Ten má mnoho úžasných výhod, například působí protizánětlivě, antibakteriálně a pomáhá také při hojení jizev.

Já ho používám pravidelně každý den ráno pod svůj denní hydratační krém a večer před spaním. Stačí jen 3 kapky. Ráno se vzbudíte, a máte pleť krásně vláčnou a rozjasněnou, protože olejíček obsahuje rostlinné výtažky navržené tak, aby vyrovnávali nerovnoměrný tón pleti. Skvělou věcí je to, že se olejíček rychle vstřebává, nemáte tedy nepříjemný pocit mastnoty, jen pocit hedvábně hladké pleti.  Musím říci, že za dobu používání jsem si všimla, že některé mé staré jizvy po akné pomalu blednou a ztrácejí se.

Obsah: 30 ml
Cena: 719 Kč

Manuka Doctor Apinourish Revitalising Day Cream SPF15

Manuka Doctor Apinourish Revitalising Day_Cream

Druhou mojí volbou byl denní hydratační krém ApiNourish Revitalising Day Cream. Tento krém je tvořen čistým včelím jedem, královským želé a manukovým medem. Konzistence krému je velmi bohatá, z počátku ve Vás může vyvolat dojem těžkého krému, ale tak tomu opravdu není. Vstřebá se během chvilinky do pokožky a zanechá ji krásně jemnou a hydratovanou. Je tedy perfektním podkladovým krémem pro make-up.

Jeho další vlastností je, že omezuje výskyt vrásek a obnovuje poškozené buňky, Vaše pleť bude za pouhé čtyři týdny vypadat viditelně mladší – toto si přečtete na stránkách. Osobně mohu potvrdit, že při delším používání, vypadá moje pleť opravdu skvěle.

Krém je 100 % bee friendly a není testován na zvířatech.

Obsah: 50 ml
Cena: 899 Kč

Vzhledem k tomu, že mne kosmetika značky Manuka Doctor opravdu zaujala, rozhodla jsem se vyzkoušet postupně další jejich produkty, a podělit se s Vámi opět o nějakou recenzi.

Kosmetiku jsem zakoupila na e-shopu www.001shop.cz, protože jsem na ní zatím nikde v kamenném obchodě u nás nenarazila.

A co vy? Znáte kosmetiku Manuka Doctor nebo ji používáte? Nebo je to pro Vás novinka, jako byla pro mne?

podpis KeeKee

No Comments Yet.

A co si o tom myslíte Vy?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *