LuMee, selfie kryt na telefon

by

Poprvé jsem LuMee kryt zaznamenala v reality show Keeping Up With The Kardashians, kde ho měla jako první Kim (kdo také jiný, že!) a pak se začal objevovat na jejím Instagramu, a následně se k ní přidal celý „rodinný klan“ a propadli mu i ostatní světové celebrity. LuMee je na trhu od roku 2014, ale až Kim ho pozvedla na výslunní kde teď je.

Milujete selfie? LuMee je přesně pro Vás.

Určitě si každá z nás někdy dělala selfie. Někdo si dělá selfie při jakékoliv příležitosti a někdo jen občas. Já tedy nejsem až takový selfie maniak, ale to se teď možná změní. Vždy jsem byla naštvaná, že když jsem se chtěla fotit například na párty s přáteli nebo někde kde není tak dobré světlo, tak při fotce s bleskem byla půlka z nás bílá a nešlo to použít a nebo moc tmavá a nebylo vidět skoro nic. Takže super fotky nikde, a vrtalo mi hlavou jak je to možné, že někteří mají tak stále dokonalé selfie odkudkoliv. Odpověď je v krytu LuMee.

Můžete ho použít na selfie, při líčení, nebo jen tak na posvícení. Vzhledem k jeho variabilitě jasu, která se dá buď úplně stáhnout a nebo naopak přidávat dle Vaší potřeby, budou Vaše fotky vždy dokonalé. LuMee se aktuálně prodává celkem v 9 barvách na telefony iPhone ( 5/5S/SE, 6/6S; 6 PLUS/ 6S PLUS a také na SAMSUNG GALAXY S6).

Kde si LuMee můžete koupit?

Bohužel k nám se LuMee oficiálně ještě nedováží. Po pár měsících jsem se konečně rozhoupala a koupila si ho přímo od výrobce na lumee.com. Na můj iPhone 6 vyšel i s poštovným na 1843 Kč, no a aby toho nebylo málo, na celnici mi doměřili DPH + proclení, takže ještě + 600 Kč. Kryt tedy celkem za 2 443 Kč. Málem mě omylo! Na druhou stranu jsem ráda, že ho mám.

Co obsahuje balení?

 • kryt
 • USB nabíječku
 • návod
lumee selfie kryt

Neoriginální kryt?

Když jsem dávala dohromady tento článek, zjistila jsem, že už i v Čechách se dá pořídit neoriginální kopie tohoto krytu v obchodě asi za nějakých cca 700 Kč. Ale když jsem ho kupovala já nebyl nikde 😀 Asi zákon schválnosti. Měla jsem možnost tento kryt vidět naživo.
Rozdíl v krytech nějaký je avšak těžko rozeznatelný, ten kdo Lumee nikdy nevidel to nepozná. U neoriginálního krytu je zadní část krytu z jiného materiálu a není  tak příjemná na dotyk, kryt nemá vyražené logo – pouze samolepku a diody svítí studeně bíle, zatím co originál teple bíle. Jinak v nich opravdu rozdíl není.

Jedinou nevýhodou LuMee krytu je jeho tloušťka cca 1,5 cm a šířka 7,6 cm. Ale vzhledem k baterce a led páskům, to bohužel asi jinak nešlo. I tak je kryt velmi lehký, a pokud jste zvyklí psát obouruč, nepřijde Vám divná ani ta šířka.

Celebrity, které LuMee používají:

Kim Kardashian WestKylie Jenner, Oprah Winfrey, Lindsay Lohan, Chrissy Teigen, a mnoho jiných

LuMee a české celebrity:

K našim celebritám se tato vymazlenost zatím asi ještě nedostala, u žádné jsem ho na Instagramu či jiných sociálních sítích nezahlédla.

A co Vy a selfie, děláte si je často? Koupili by jste si také tuhle vychytávku nebo si myslíte, že už je to trochu přes čáru? Napište mi do komentářů.

Vaše …

podpis-kuwmcz-new
6 Responses
 • Kateřina Sýkorová
  Červenec 14, 2016

  Vypadá hodně dobře, ale ta cena.. 🙂

  EVERYTHIN KATE

  • KUWM
   Červenec 14, 2016

   Přesně tak, bohužel je za ten originál ta cena závratná 🙁

 • Kristeen
  Červenec 15, 2016

  Za tu cenu bych si ho nikdy nepořídila i těch 700 se mi zdá moc za něco, bez čeho se naprosto obejdu. Přijde mi to trochu jako zbytečnost 😉

  • KUWM
   Červenec 18, 2016

   No já jsem se to naučila používat docela často i místo baterky v telefonu, protože než se tam člověk dokliká, je to horor 🙂 Ta cena těch 700 mi nepřijde až tak přemrštěná, když i obyčejný kryt na telefon třeba stojí od 300 Kč, pokud tedy beru ty lepší co něco vydží.

 • Catherine Ribbon
  Červenec 22, 2016

  O krytu jsem neslyšela, je zajímavý, ale asi bych do něj neinvestovala. 🙂

 • Tomáš Fiala
  Červenec 22, 2016

  Teda ta cena je docela vysoká, ale na druhou stranu je spousta lidí ochotných zaplatit stovky eur za kryty od Burberry apod. tak proč ne. Určitě super vychytávka pro selfie maniaky 🙂

What do you think?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *