Lancôme – La vie est belle Intense

by

Lásku na první pohled známe asi všichni, že? Vidíte úžasnou kabelku, či botičky a jednoduše je musíte mít. A co láska na první přivonění? Tohle přesně se mi stalo s parfémem od Lancôme – La Vie Est Belle. Byla to láska, jen to nebylo zrovna jednoduché.

Byla jsem si kupovat věci v Douglasu, a dostala jsem vzoreček vůně. Popravdě nějak jsem to neřešila, protože většina vzorečků, které jsem kdy dostala nebyli pro mě to pravé ořechové – miluji lehké svěží vůně. Tentokrát mi to nedalo, a přivoněla jsem si. Byla dokonalá, úžasná, nemohla jsem se jí nabažit. Láska na první přivonění…

Musela jsem si jí mít!!!! No a tady nastal velký problém, na „vzorečku“ nebylo napsáno vůbec nic. Po pár dnech jsem šla hrdinka zpět do Douglasu, že jí přece poznám. No nepoznala, ani jsem původně netušila, že pod jedním názvem se schovává tolik parfémů, které jsou si navíc vůní tak podobné. Odešla jsem s prázdnou a zklamaná, že jí mít nebudu.

Zázraky se dějí, a já JI našla pod stromečkem. Nechápala jsem. Pravdou je, že i Ježíšek se u toho prý trochu zapotil, ale nakonec vybral tu správnou …

Žena, která nenosí parfém, nemá budoucnost.

Coco Chanel

LA VIE EST BELLE ANEB ŽIVOT JE KRÁSNÝ

Bez nadsázky víme, že parfém je součástí naší ženskosti, způsobu, jakým se představujeme světu a že správná vůně má sílu, abychom se cítili dobře. Flirtuje, dělá to jemným, avšak klasickým způsobem.

Lancôme La Vie Est Belle Intense se mi zdá perfektní jako podzimní a zimní vůně: je sladká, ale ne zase moc. Její dlouhotrvající vůni si užijete nejen na oblečení ale i na kůži. Vůně La vie est belle Intense je inspirovaná slavným francouzským dezertem „Le Succès“ Tento dezert je charakteristický svým lahodným oříškovým krémem, to pocítíte i ve vůni La Vie Est Belle Intense.

Lahvička parfému je „très chic“, jednoduše minimalisticky dokonalá, usměvavá, doplněna ručně vázaným šátečkem.

La Vie Est Belle Intense je vůně, kterou nezapomenete ani Vy ani Vaše okolí!

SLOŽENÍ

Hlava – růžový pepř, listy černého rybízu, hruška, bergamot

Srdce – tuberóza, jasmín pravý (arabský), pomerančový květ, lískový ořech

Základ – kosatec, pačuli, tonka fazole, šlehačka

podpis-kuwmcz-new
No tags 2 komentáře
2 Responses
 • Karolína B.
  Leden 13, 2018

  Tohle je můj nejoblíbenější parfém ze všech 🙂 Mám s ním spojeno spoustu vzpomínek a ta jeho výdrž naprosto nemá konkurenci, vždy na něj dostávám komplimenty.

  • KUWM
   Leden 14, 2018

   Přesně tak, já taky 🙂
   Vždy se někdo najde, kdo přijde a říká: „Tady něco tak krásně voní…“.

What do you think?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *