Konečně konec roku 2017

by

Moji milý čtenáři,

ani nevíte, jak moc se těším až konečně konec roku 2017. Já za ním udělám velkou tlustou čáru. Rok 2017 byl pro mě snad nejhorším rokem za posledních pár let. Zdraví šlo na procházku a vše, co jsem udělala a věnovala do toho energii i svůj čas, se nakonec otočilo proti mne a nakopalo mi to zadek.

Nejsem člověk, který čeká ovace a plácání po zádech, jen malé děkuji by stačilo, ale to se nestalo a už ani nestane. Rozhodla jsem se, že příští rok nebude už nic, nebudu se snažit, ti lidé si to nezaslouží, a já musím přestat být tak „hodná“ a snažit se všem vyhovět.

Všechno zlé je k něčemu dobré, a mě konečně došlo, že nejdůležitější jsem já sama.

konecne konec
Bunda: Alpha Industries, Boty: UGG, Kalhoty: Diesel, Šátek: Diesel, Brýle: Celine

Rok 2018 bude tedy „MŮJ“ rok, nejen že mě čeká oslava Kristových let, ale chci se věnovat více sobě – cestovat, jezdit na koni, zajít taky za kulturou a ne jen poznávat české zimáky.

I svůj blog jsem se rozhodla oprášit a opět rozběhnout, staré články jsem skoro všechny smazala. Je čas začít znovu na novém čistém listě. Nechtěla jsem to udělat až po „Novém roce“, osobně nemám ráda novoroční předsevzetí. Většinou totiž nefungují. Člověk má najednou hodně plánů, kolik z nich ale vyjde? Popravdě u většiny lidí ani jeden. To, že chcete udělat změnu by mělo být spontánní rozhodnutí, a ne rozhodnutí vázané na nějaký „datum“.

Jak jste na tom vy? Jaký byl Váš rok? A co chystáte do toho nového?

podpis-kuwmcz-new
No tags 2 komentáře
2 Responses
 • ELIS MINAROVÁ
  Leden 1, 2018

  S tím, že by rozhodnutí měla spontánní, naprosto souhlasím 🙂 Čím víc nad něčím váhám, tím méně se pak do toho dokopu. Já mám letos jediné přání – odmaturovat! Zbytek, ať se vyvine tak, jak život uzná za vhodné 🙂

  • KUWM
   Leden 3, 2018

   Já myslím, že maturitu zvládneš levou zadní 🙂 Moje největší přání je být zdravá, zbytek se nějak udělá přesně jak jsi psala.

What do you think?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *