Hate #1 Ty nepiješ

OD

Ahoj moji milý čtenáři,

na dlouho, na velmi dlouho jsem se odmlčela. Přemýšlela jsem, zda o tom co se aktuálně děje v mém životě napsat či ne. Nakonec jsem se rozhodla pro ne. Nechci nikomu kazit náladu, depresivní články nejsou to pravé ořechové. Na druhou stranu, jsem se rozhodla založit novou rubriku článků pod názvem „About things I hate..“. Pojďme se tedy podívat na můj oficiálně první „hate“.

Ty nepiješ?

Poslední dobou mám čím dál víc pocit, že slovo abstinence je pro většinu lidí snad více sprosté, než to nejvíc sprosté slovo na světě. Sakra proč? To, že (ne)piji alkohol znamená, že jsem mimoň, či co?

Stále nedokážu pochopit, že když někomu řeknu, že nepiju nebo, že pít na akci nebudu, koukají na mě jak na idiota s otázkou: „A ty nepiješ jako? Ty řídíš? Nebuď trapná!“. Budu trapná, možná nejtrapnější na světě, ale pít nebudu. Až budu mít náladu, tak si klidně něco dobrého dám, nejsem 100% abstinent. Nepovažuji však za „cool“ se zlejt na každé párty abych byla IN. Či se to možná ode mne snad očekává? Už mi bohužel není 18 a moje tělo toho nevydrží tolik co dřív. Není to ale důvod mého nepití. Jednoduše na to nemám chuť. Když jsem začala cvičit, byl alkohol druhou věcí po Coca-Cole co jsem přestala pít a už mi to tak nějak zůstalo.

Chvilku jsem dělala i po barech, a viděla jsem tam toho hodně. A není nic tak nechutného jako holka ve 4 ráno, která se opírá silou vůle o zeď, v ruce drží „šáňo“ od Bohemky, a snaží se vypadat děsně SEXY i s tím upatlaným obličejem, a hází oko na toho největšího ztroskotance, který tam ještě zbyl. Hnus.

opilá holka na párty

Na druhou stranu je zcela zbytečné někomu vysvětlovat důvod proč nepijete, on to stejně chápat nebude ani chtít nebude. Já si osobně párty dokážu užít i za střízliva, a přijde mi to někdy mnohem lepší, než když si nebudu pamatovat skoro vůbec nic, nebo budu líbat záchodové prkýnko v nějakém hnusném smradlavém klubu.

A co vy, jak jste na tom s alkoholem? Napište mi do komentářů.

Vaše

Jeden komentář: 1
  • Beauty by K.
    Duben 18, 2017

    Naprosto s tebou souhlasím a i když je mi 25 let mám už dlouho stejný pohled na věc jako ty a občas si přijdu taky jako mimoň naštěstí to má přítel stejně, takže jsme mimoni spolu 🙂

A co si o tom myslíte Vy?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *