Zpět do práce

OD

Ano, je tomu tak. Po pár letech „nicnedělání“ jak si většina lidí myslela a někteří stále myslí, jsem nastoupila do pracovního poměru.
Popravdě Vám musím říci, že se to seběhlo tak rychle, že než skončil pohovor, byla jsem přijata. V první minutě, když mi to moje budoucí nadřízená řekla, jsem to vůbec nepochopila. Pán z personálního mi totiž asi 5 minut předtím než přišla ona řekl, že jejich vyjádření bude trvat tak cca 14 dní, potom zavolá a sdělí jak se rozhodli. Ale ona povídala a povídala o tom co očekává, pak najednu řiká “Chcete mi ještě něco řící nebo vědět než nastoupíte?” Jen jsem pokývala hlavou, že nic.

Focení pro módní internetový portál

OD

Ahoj moji milý čtenáři,

jak jsem Vám v minulém článku slíbila, podělím se dnes s Vámi o můj zážitek s focením. Ale než se k samotnému focení dostanu, ráda bych se zamyslela nad jednou věcí, která s tím bohužel docela dost souvisí.

„Tak dej hlavu nahoru a dělej co tě baví“ zní mi v hlavě slova jedné písně, a já přemýšlím nad tím, proč lidé dělají práci, která je očividně nebaví. Přece, když má někdo tu možnosti vybrat si zaměstnání, tak si vybere to co ho baví, nebo ne? Já třeba miluji auta, a kdybych mohla a měla na to, otevřu si autosalon nebo autobazar. Ale zpět nohama na zem.