Interior Design Ideas – Nordicstyle

OD

Ahoj moji milý čtenáři,

Není to tak dávno, co jsme se odstěhovali už do „vlastního“ domu. Dočkala jsem se po 12 letech. Ani nevíte jak moc jsem byla ráda, konečně budu moci někde pořádně vytvořit domov. Dáte mi jistě za pravdu, že v pronájmech a podnájmech, to vždy nejde tak jak chcete vy.

Nějak mě ten život v podnájmech už dost unavoval. Jedinou výhodu co má pronájem, je to že se prý údajně nemusíte o nic starat. Ale ruku na srdce za celou dobu co jsme někde bydleli, v ten moment jak se něco rozbilo např. kotel, neměl najednou majitel peníze na opravu. A na otázku, jak je to možné, když dostává každý měsíc nemalou částku + kauce, které jsou v dnešní době tak oblíbené nebyla odpověď. Ale co bylo bylo. Více mě ale trápilo, že z toho nikdy neuděláte domov, protože nesmíte vlastně vůbec nic, a i když jsme se snažili vždy vybírat domy, které se nám líbily, přesto to nikdy nebylo ono.

LuMee, selfie kryt na telefon

OD

Poprvé jsem LuMee kryt zaznamenala v reality show Keeping Up With The Kardashians, kde ho měla jako první Kim (kdo také jiný, že!) a pak se začal objevovat na jejím Instagramu, a následně se k ní přidal celý „rodinný klan“ a propadli mu i ostatní světové celebrity. LuMee je na trhu od roku 2014, ale až Kim ho pozvedla na výslunní kde teď je.